ShopStar Mağaza Satış

ShopStar Mağaza Satış Programı genellikle Elektronik, Mobilya, Beyaz Eşya, Hazır Giyim (Konfeksiyon) satan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Sektör spesifik özellikleri sayesinde çoğu yazılım firmalarının sağlayamadığı özelliklerin hepsini bir arada bulundurmaktadır.

VegawinA5 ile Entegre

VegawinA5 ile %100 entegreli çalışır.Böylece VegawinA5'in detaylı özelliklerin faydalabilirsiniz.

Sipariş ve Sevkiyat Takibi

Stoğunuzda bulunmayan malları sipariş verip,sipariş belgesinin içinde yer alan malları müşterinize parçalı şekilde sevk edebilirsiniz.

Kullanıcı Yetkilendirme

Satış personellerini kullanım amaçlarına göre belirlenen modülleri kullanmasını sağlayabilirsiniz.Eski tarihteki belgeleri düzenlemelerini engelleyebilir,yine oluşturulan belgeleri iptal yetkisini kaldırabilirsiniz.

Yazarkasa Entegrasyonu

Peşin satışlarınızda ShopStar'dan sonlandırdığınız işlemi Vera yazarkasa yönlendirip mali fiş çıkartabilirsiniz.

Personel Primi Hesaplama

Personel primi sistemiyle çalışan firmalar için her satışta satışı gerçekleştiren personel seçilerek,personel satış raporuyla prim hesaplamalarını yapabilirsiniz.

Avukat

Ödeme tahsil edilemeyen müşterileri takibe verip bir avukat hesabına aktarabilirsiniz.Avukat aracılıyla tahsil edilen ödemelerden belirlediğiniz miktar kadar komisyonu avukat hesabına aktarabilirsiniz.

Taksitli Satış

Elden taksitli satış yapan firmalar müşterilerinizin taksitlerini ve vade tarihini geçirmiş müşterinizi tek bir rapor üzerinden takip edebilir.

Promosyon,Kampanya

VegawinA5 paketinizde satın alma modülü yer alması durumunda belirlenen ürünlerde belirlenen tarihler arasında promosyon,indirim,kampanya yapabilirsiniz.

Seri Numaralı ve Seri Stok Satışı

Stokları renk,beden vs. özelliklere göre ayırıp,bu özelliklere göre;alış,satış ve stok takibi yapabilirsiniz.Seri Numarası(imei) bulunan ürünlerde satış esnasında seri numarası girişini yapabilirsiniz.