• Vega Yazılım Muhasebe Programı Destek sayfamızda bulunan bilgilerden bütün müşterilerimiz yararlanabilir. Telefon desteği ve eğitici dosyalar ile çözüme ulaşamayan ve garanti kapsamı dışında olan müşterilerimiz destek alabilmek için SERVİS ANLAŞMASI yapmak zorundadırlar.
  • Şef’IM Sef’Im teknik bilgiler ve kurulum desteği.
    Vega RS Vega Report Server Teknik bilgiler ve kurulum desteği www.simsekbilgisayar.com.tr Report server’dan Orderman’e kadar bir çok yazılıma yardım ve eğitim desteği. Eğitim Talepleri Firma çalışanlarınız için yeni bir eğitim semineri düzenlenmesini talep edebilirsiniz. Eğitim seminerleri SİVAS Merkez ofisimizde verilmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen SİVAS Merkez ofisimizle temasa geçiniz.
  • Güvenlik Sistemleri, Bilgisayar ve Çevre Birimleri, Server, Network ve Network Alt Yapı Sistemleri ile ilgili taleplerinizde İşinde Uzman Tekniker Arkadaşlarımız taleblerinizi Randevu verilen Tarih ve Saat içerisinde İtina ile yapmaktadırlar.

 

Uzaktan destek talebinde bulunduğunuzda teknisyenlermizin istek veya sorununuza hızlı şekilde müdahale edebilmesi için  uzaktan yardım programını hazırda bulundurmanız gerekmektedir.Aşağıdan Anydesk Uzaktan Yardım Programını indirebilirsiniz.