Şef'îm Restaurant

Restaurant, cafe, fast food, bar ve benzeri işletmelerin, iş akış süreçlerine ve takibine yönelik çözümler üreten bir programdır.

VegawinA5 & E-Fatura Entegre

VegawinA5 ile %100 entegreli çalışır. Böylece VegawinA5'in özelliklerin faydalanılabilir. Ayrıca Elektronik Fatura entegrasyonu ile dijital fatura gönderilebilir. 

Sipariş Notu

Müşterilerinizin özel talep notlarını saklayarak sonraki siparişlerini hatırlayabilirsiniz. Müşterinize özel notlar alabilirsiniz.

Teraziler İle Entegreli

ŞEF’im programı Pc bağlantılı olan CAS marka cihazlarla ve tüm barkod yazabilen terazilerle entegreli bir şekilde çalışabilmektedir.

Raporlar

Farklı amaçlar için tasarlanmış işlevsel raporlar alınabilir. Raporlarınızı Excel'e veya daha farklı ortamlara aktarabilirsiniz.

Üretim Yönetimi

Gün içinde kullanılan ham maddelerin takibinin yapılmasını ve ilerisi için uygun siparişlerin verilmesini hedefler.

Rezervasyon

Program üzerinden istenilen gün saat için Rezervasyon yapılabilir.

Yazarkasa Entegrasyonu

Sonlandırdığınız adisyonların vera,ingenico,olivetti marka yazarkasalara yönlendirip mali fiş çıkarmanızı sağlar.

Stok Seçenekleri

Stokları istediğiniz şekilde kategorilendirip,siparişte ana stoğa seçenek ve seçim ekleyebilirsiniz.Her seçeneğe ekstra fiyat tanımlanabilir.Seçimler birden fazla seçilerek yiyeceklerde eklenmesi istenenler veya istenmeyenler belirlenebilir.

Adisyon Takibi

Önceden oluşturduğunuz masalara sipariş girebilirsiniz.Girilen siparişleri otomatik olarak mutfak yazıcından çıkartabilir,masa değişikliği durumunda hesabı farklı bir masaya taşıyabilirsiniz.

Entegreli Donanımlar

Pos Terminal, PC, El Terminali (Android), Dokunmatik Ekran, Printer (Fiş Yazıcısı vb.), Terazi, Müşteri Gösterge Paneli

Happy Hour

Belirlenen saatlerde otomatik olarak farklı fiyat listelerinin devreye girmesi sağlanarak güne ve saat'e özel indirimler yapılabilir.

Yemek Sepeti ile Kordineli Çalışır

yemeksepeti.com'a yapılan siparişler otomatik şefim paket servisi ekranına yansır.Tek ekrandan takip yapılması sağlanır.

Kullanışlı Dokunmatik Tasarım

Dokunmatik ekranlar için tasarlanmış Şef'im Restoran arayüzü kısayol menüleri ile eğitim gerektirmeyecek kadar pratik.

Caller ID ile Entegre

Arayan kişi daha önceden arayıp sipariş verdiyse arama geldiği anda şefim arayüzünde müşterinin eski bilgileri gözükür.Böylece müşteriye ismi ile hitap etmek mümkün olur ve tekrar müşteri bilgilerini almaya gerek kalmaz.

Web Raporlama

Müşterilerimizin İnternet bağlantısı olan herhangi bir telefondan, tabletten veya bilgisayardan işletmenizin günlük, aylık olarak kasanızı, açık masalarınızı, satış durumunuzu ve daha birçok bilgiyi görüntüleyebilirsiniz.

Garson & Vale Çağrı Sistemi

Masalardaki butonlar ile Garson çağırabilirsiniz. Ayrıca müşteriler hesap ödedikten sonra sistem Valenin kolundaki saate bilgi gönderir. Böylece müşteri aracını beklemek zorunda kalmaz.