ZET NÖBET

Adil Eczane Nöbet Dağıtım Otomasyonu

Her Yerden Erişim

Web tabanlı yapısıyla internetiniz olduğu her yerden kullanışlı zet arayüzüne erişim sağlayarak,işlerinizin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eczanelerin Sağlık Merkezine Yakınlık Kontrolü

Eczanelerin nöbetteki cirolarının adil şekilde dağılması amacıyla,sağlık merkezilerine veya yoğunluk noktalarına yakın eczaneler ile aynı anda nöbet tutan diğer eczanelerin bir sonraki nöbetini yoğunluk noktalarına daha uzak eczaneler ile beraber yapması sağlanır.

Yeni Eczane, Nöbet, İzin ve Tur Ekleme

ZET arayüzünden yeni Eczane, yeni nöbet yazımı, izin, tur ekleme ve tümünün tekrar düzenleme işlemleri yapılabilir. Eklenen izinle o tarihte ilgili eczaneye nöbet yazımı engellenir. Hafta içi, Cumartesi, Pazar, Bayram, Özel Günler gibi sınırsız sayıda turlar tanımlanarak her tura ayrı ayrı günlük Nöbet tutacak eczane sayısı girilebilir. Her eczane her tura kayıtlı olmayabilir. Turlar kendi içinde döner.

Tablet ve Mobil Uyumlu

ZET Windows, Linux, IOS, Android ... tüm işletim sistemlerine sahip Pc, Tablet ve Mobil cihazlara %100 uyum sağlayarak sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu sayede hiçbir platforma bağlı kalmadan her daim işlerinizi yönetebilirsiniz.

Eczane Çıktılarında Kare Kod İle Konum Bilgisi

Zet arayüzünden ezcane konumları işaretlendiği taktirde,nöbetçi ezcaneler çıktısındaki kare kod alanları mobil cihazlara okutularak hastaların eczanelere navigasyon yardımıyla hızlı şekilde ulaşılması sağlanır.

Liste, Grid ve Takvim Görünümü

ZET arayüzünde hızlı kullanımı sağlamak için 3 adet farklı düzen görünümü vardır. Düzen görünümleri kullanım amacına göre kullanıcının tercihine sunulmuştur. Örneğin: Takvim görünümde nöbet değişimleri sürükleme işlemiyle daha hızlı gerçekleştirilir.

Sonraki Nöbet Tahmini

ZET, Eczanelerin bir sonraki yapacağı nöbetin tarihini o turdaki eczane sayısı, günlük eczane miktarı, izinler, nöbetteki gecikmeler gibi faktörlere bakarak tahmin eder.

Nöbetci Ezcanelerin Birine Yakınlık Kontrolü

Nöbetci eczanelerin, bulunduğu yerleşim birimine eşit dağılımını sağlamak ve ciroları dengelemek amacıyla,nöbet tutan eczanelerin birbirine olan uzaklıklarını zet ayarlar arayüzünden belirlenebilir. Zet,belirlediğiniz uzaklıktan düşük olan eczaneleri aynı güne nöbet yazarken uyarır.

Dış Bağlantılar

İstenilen ip adreslerine güvenli şekilde XML-XSLT formatlarında dizaynlar aktarılıp, İnternet sitelerine, Duraklara, Hastanelere ve yoğunluk noktalarına yerleştirilen ekranlardan nöbetçi eczanelerin bilgileri kolaylıkla yayınlanabilir.

İlgili Bağlantılar