E-fatura Connector

Ticari Programınızından kesilen faturaları e-fatura mükelleflerine gönderip,size gelen faturaları ticari programınıza alımını sağlar.

E-Fatura Mükelleflik Kontrolü

Ticari programınızda yer alan carileri e-fatura mükellefi olup olmadığını gib'den anlık kontrol edip cariye kesilen faturaların programda gözükmesi sağlanır.

Fatura Önizleme

Gelen ve giden faturalarda içeri alma ve gönderme öncesi son kontrollerin kolay sağlanabilmesi için fatura dizayn formatında önizleme yapılabilir.

İrsaliye Gönderimi

Fatura gönderirken bağlı alt belgeler kontrol edilerek fatura ile birlikte irsaliye no ve tarih gibi bilgileri beraberinde gönderilir.Böylece irsaliye eşleşmelerinde olası karışıklıklar ortadan kalkar.

Stok Eşleştirme

Gelen faturada yer alan stokların ticari programınızdaki karşılıklarını o cari için birkez sorar ve sonraki alımlarda aynı stoklarda otomatik aktarımını sağlar.

Toplu Alım ve Gönderim

Gelen ve giden faturalar listesinde seçilen birden fazla faturayı gönderim ve alım işlemleri tek tuşla sağlanır.Böylece zamandan tasarruf edilir.

E-Arşiv

E-fatura mükellefi olmayan tüm carilere aynı program içinde e-arşiv fatura gönderimi yapılabilir.Fatura cari kartta yer alan e-posta adresine otomatik gönderilir.

Birim Eşleştirme

Gelen faturalardaki stok birimlerinin ticari programınıza farklı bir birim ile alımı sağlanır.Aynı şekilde ticari programınızdan kesilen faturaları farklı birimden gönderimi sağlanabilir.

Otomatik Yeni Cari Ve Stok Açma

Gelen faturalarda ticari programınızda yer almayan carileri ve stokları tüm gelen bilgilerle birlikte otomatik oluşturur.Manuel cari ve stok açma gereksinimi ortadan kalkar.

Red Faturalarda Bildirim

Fatura takibini kolaylaştırmak için,gönderimini yaptığınız ticari faturanın karşı tarafta reddedilmesi durumunda program size bildirim ile bilgi verir.

Uyumlu Entegratör

Programımız iş ortağımız EDM Bilişim'in E-fatura portalı ile %100 uyumlu çalışmaktadır.